Turkish
English
French
German
Italian
Portuguese
Russian
Spanish
Özlem Tokerim
Hakkımda!

1996  yılında üniversitede seramik okurken başladı iş hayatım.

Kendimi o günden beri, ilginç bir merak duyguyla  inşaat dünyası  içinde buldum. Sürekli büyüyen bu merakımla birlikte bu konudaki bilgi ağacım halen genişlemeye devam ediyor...  O yıllarda elime aldığım rapido kalemlerle çizim yaparken, kendimi şantiyelerin ortasında buldum.

Amacım toplam kalite anlayışıyla hayallerinizi tasarıma dökmek ve uygulamaktı...

... bugün 2011;  Referanslarım bunların kanıtı...

 

Tasarım geleceğimizi şekillendirecek...

İşte bu yüzden inandığım bir gerçektir ki ; "başarı ve gelecek bilgi ile değil, bilgiye sahip olan beyni yönetebilmek ile edinilir...".

Ben bu başarıya, azme ve güce sahip olduğuma inanıyorum...

 

Şu anda bu siteyi Internet Explorer 6 (IE6) kullanarak ziyaret etmektesiniz.

Sitemizin tüm özelliklerinden faydalanabilmeniz ve sitemizi doğru şekilde görüntüleyebilmeniz için en az Internet Explorer 9 (IE9) sürümüne yükseltmenizi (güncellemenizi) tavsiye ediyoruz.

Neden Internet Explorer 9'ye yükseltmelisiniz? icrosoft Internet Explorer'ı daha fazla güvenlikli, daha fazla yeni özellikli ve yetenekli hale getirerek tamamen yeni bir arayüzle yeniden tasarladı. Bir çok kullanıcı bu yeni sürümü kullanmaktadır. Internet ve web ortamındaki yeni gelişmeleri desteklemesi ve bu gelişmeleri barındıran siteleri daha iyi ve kaliteli şekilde daha yeni özelliklerle gezebilmeniz ve görüntüleyebilmeniz için yeni sürüme yükseltmelisiniz. Çünkü; bugün ki internet 10 yıl önceki internet değil ve sürekli gelişiyor, değişiyor. Bununla birlikte güvenliğiniz de eski sürümlerle tehdit altında kalıyor. Şu andaki tehlikeler 2001 yılında yoktu, ki Internet Explorer 6 o dönemde yayınlanmıştı. Internet Explorer 9 internet gezintinizi; virüslere, casus yazılımlara (spyware) ve diğer tehlikelere karşı daha güvenli olmasını sağlamakla birlikte içerdiği yeni özelliklerle yeni nesil web sitelerini sorunsuz gezinmenizi sağlar. Windows Update (Otomatik Güncelleştirmeler) açık ise Internet Explorer 9' u yükleyebilirsiniz ve bunu kesinlikle tavsiye etmekteyiz.

Internet Explorer 9 'u ücretsiz olarak kendi dilinizde indirmek için lütfen Internet Explorer 9 global web sitesini ziyaret ediniz....